Dzbanek z zaparzaczem to prosty sposób na uzyskanie niepowtarzalnego smaku

Wiele osób nie może obyć się nawet jednego dnia bez filiżanki kawy, która stała się nieodłącznym elementem śniadania. Jednak, aby wydobyć jej kuszący aromat i niepowtarzalny smak, należy dobrze ją przygotować. Na rynku dostępne są najróżniejsze ekspresy do kawy, ale wiele osób ceni sobie dzbanek z zaparzaczem.

Dzbanek z zaparzaczem gwarancją wyśmienitego smaku

przykładowy dzbanek z wbudowanym zaparzaczemAby napić się dobrej kawy, nie trzeba od razu szykować gotówki i pędzić po nią do kawiarni. Ten niebiański napój można bezproblemowo przygotować sobie w każdej chwili i to w zaciszu własnego domu. Pomocny jest w tym dzbanek z zaparzaczem, który jest banalnie prosty w obsłudze. Jak zatem cieszyć się z własnoręcznie przygotowanej kawy? Najlepiej zakupić grubo mieloną kawę, która konsystencją przypomina sól. Wystarczy odmierzyć dwie łyżki stołowe na 200 ml i wsypać do dzbanka z zaparzaczem tuż przed użyciem, aby zawsze cieszyć się bogactwem głębokiego zapachu i smaku.  Zaparzacz należy napełnić gorącą wodą, aż do momentu całkowitego przykrycia kawy. Najlepiej jest używać do tego wody mineralnej lub filtrowanej, jeśli ktoś jest prawdziwym smakoszem owego napoju.

Po włożeniu tłoczka, wystarczy zaparzać kawę przez cztery minuty, następnie docisnąć tłoczek do dna i mamy gotowy napój.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa